Partidul Național Țărănesc Creștin Democrat Argeș a susținut astăzi o conferință de presă, prima după aproape un an de când au avut loc alegerilor locale din 27 septembrie 2020. În cadrul evenimentului, Gheorghe Dinescu, președintele PNȚCD Argeș a prezentat-o pe Florina Popescu, proaspăt aleasă vicepreședinte la nivel național, președinte interimar la organizația din Mioveni și vicepreședinte la nivel județean. „Suntem o echipă, suntem un tot și vrem să renaștem PNȚCD-ul” a declarat Gheorghe Dinescu.
Mai jos regăsiți înregistrarea conferinței de presă:


