Îndrăgitul actor Alexandru Arșinel a fost internat din nou la spital. Acesta va suferi două operații pe inimă, dintre care una pe cord deschis la o clinică privată. Maestrul Arșinel a mai avut probleme serioase de sănătate în trecut. A trecut printr-o infecție cu SARS-Cov 2 şi i-a fost transplantat şi un rinichi.
Sursa: antena3.ro


