Fata în vârstă de 15 ani care a căzut de la etaj a fost transferată în cursul serii la Spitalul Budimex din Capitală, din cauza unei traume toracice. Din fericire, însă, pacienta a plecat stabilă de la Spitalul de Pediatrie Pitești, potrivit managerului spitalului, Tudor Ionescu. Vă reamintim că minora a căzut aseară de la etajul al treilea de pe strada Paltinului din Pitești.


