Invitat la ”Sport Plus”, emisiune a Argeș Plus, realizată de Monica Cristea, conducătorul clubului din Mioveni a explicat cum de s-a ajuns la această sancțiune care îi punea în pericol echipei prezența cel puțin la următorul meci din campionat, contra Metaloglobus, în runda a 14-a a sezonului regular.


