Luna ianuarie nu s-a încheiat, încă putem spune că este început de an. Și dacă este început de an, PUBLITRANS pune la dispoziția cetățenilor care folosesc mijloacele de transport în comun lista completă a tarifelor la nivel național pentru bilete și abonamente.

Nr. crtOPERATORUL DE TRANSPORT DIN ORAŞULBilet1 călătorieAbonamente
1 linie lunar2 linii lunarToate liniile lunar
1ORADEA3,0080,00
2ARAD3,0090,00
3ALBA IULIA2,5075,00 
4BAIA MARE2,5065,00
5BOTOSANI2,5063,0081,00
6BRASOV2,5085,00
7CLUJ2,5070,0095,00138,00
8IASI2,50
9PIATRA NEAMT2,5075,00 125,00
10PLOIESTI2,5085,00110,00122,00
11RM VALCEA2,50100,00
12SATU MARE2,5080,00
13SUCEAVA2,5075,00
14TIMISOARA2,5066,0074,0093,00
15BACAU2,0057,0081,00114,00
16CONSTANTA2,0055,0080,00125,00
17CRAIOVA2,0065,00
18PITESTI2,0060,0070,0080,00
19SIBIU2,0065,00
20TG MURES2,0065,0090,0080,00
21TARGOVISTE2.00 78,00100,00
22TULCEA2,0070,00130,00
23ZALAU2,0060,00
24BRAILA1,5055,00
Facebook Comments

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here