Un accident în care au fost implicate două autoturisme a avut loc astăzi în municipiul Pitești, în zona Podul Viilor. La fața locului s-au deplasat pompierii cu o ambulanță de tip B2, cu personal cu pregătire paramedicală, și cu autospecială cu apă și spumă. Din primele informații furnizate de Inspectoratul pentru Situații de Urgență Argeș, accidentul s-a soldat cu o victimă conștientă la sosirea personalului medical. Revenim cu detalii suplimentare!


