Tragedie în comuna Stolnici, unde doi iubiți, o fată de 19 ani și un bărbat de 38 de ani, au pierit în urma unui incendiu. Cei doi au fost găsiți carbonizati de pompierii ajunși la fața locului. Salvatorii intervin și în aceste momente cu două autospeciale de stingere cu apă și spumă, pentru a stinge flăcările care au cuprins locuința unde se aflau cei doi. Ancheta este preluată de poliție! Revenim cu detalii!


