Un accident rutier produs între un autoturism și o autoutilitară a avut loc în urmă cu puțin timp în Pitești, pe strada Depozitelor. În urma incidentului au fost două victime, șoferii ambelor autoturisme. Aceștia au fost preluați de două echipaje ale Serviciului de Ambulanță Județean sosite la fața locului și transportați la spital. De asemenea, pompierii au asigurat măsurile specifice de prevenire și stingere a incendiilor, întrucât a fost afectată și o conductă de gaze.


