O campanie a PSD Argeș, susținută de domnul președinte Ion Mînzînă, de doamna deputat Simona Bucura-Oprescu, secretar executiv, și domnii deputați Nicolae Pavelescu și Remus Mihalcea a fost organizată astăzi în zona de nord a județului.
Acțiunea a vizat atât un centru pentru copii cu nevoi speciale, cât și familii din Câmpulung și Schitu Golești.Alături de deputații de Argeș, delegația din teren a fost completată de profesorul Cirpiran Neculăescu, propus de PSD Argeș pentru funcția de subprefect, doamna consilier județean Maria Cotenescu, dar și reprezentanții organizației de tineret a PSD Argeș! Pe această cale, echipa PSD Argeș vă urează sărbatori fericite și un an nou binecuvântat!


