O mașină a fost lovită în urmă cu puțin timp de un tren de marfă în comuna Titesti. Din fericire, șoferul mașinii, un bărbat în vârstă de 62 de ani din Titesti, a reușit să iasă din autoturism înainte ca acesta sa fie lovit. La fața locului au ajuns un echipaj de pompieri, dar și polițiștii Secției de Poliție Rurală Stâlpeni. Revenim cu detalii!


