În această dimineaţă, in jur de ora 5 şi jumătate, a avut loc un accident soldat cu două victime în comuna Valea Mare.
Un tânăr a intrat cu automobilul într-un stâlp şi în urma coliziunii unul dintre pasageri a rămas blocat între fiarele contorsionate ale maşinii, fiind nevoie de un echipaj de descarcerare pentru a putea fi scos.
Cele două victime au fost transportate la Spitalul Judeţean de Urgenţă Argeş
Din surse neoficiale, unul dintre pasageri a murit în urma coliziunii.
Vom reveni cu amănunte.


