Ziua de duminică a fost cu ghinion, se pare, pentru doi conducători auto care se aflau în trafic în localitatea argeșeană Bascov.
Mașinile acestora au fost implicate într-o coliziune în urma căreia două persoane au fost rănite.
La fața locului au fost trimise echipaje de specialitate pentru a acorda îngrijiri victimelor.
Potrivit informațiilor, este vorba despre un bărbat de 24 de ani care a primit îngrijiri la fața locului și o femeie de 28 de ani care a suferit politraumatisme și a necesitat transportul la spital pentru a primi tratament suplimentar și a fi supusă mai multor investigații.


