Un autoturism a intrat în șanț în urmă cu puțin timp în în comuna Mărăcineni, sensul spre Mioveni. În mașină călătoreau trei persoane, care au reușit sa iasă din autoturism până la sosirea forțelor de intervenție. La fața locului au ajuns pompierii cu o autospecială de intervenție și un echipaj SMURD, iar polițiștii Serviciului Rutier Argeș fac cercetări. Revenim cu detalii!


