Adrian Bughiu, vicepreședinte al Consiliului Județean Argeș, a fost joi invitatul emisiunii „Ora Argeșului”. Despre cum a debutat anul 2022 din punct de vedere financiar, cum arată bugetul acestui an, drumurile din județul nostru, investiții, dar și altele, puteți urmări mai jos:


