UPDATE: În interior erau doi ocupanți, iar unul singur a avut nevoie de îngrijiri medicale de la echipajul SAJ, potrivit ISU Argeș.
Un autoturism s-a răsturnat în afara părții carosabile în urmă cu puțin timp în comuna Morărești. Accidentul s-a soldat cu două victime, care, din primele informații, sunt conștiente și neîncarcerate. La fața locului se deplasează un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean, iar pompierii asigură măsurile specifice de prevenire și stingere a incendiilor. Revenim cu detalii!


