Cu durere în suflet, familia ofițerului piteștean Victor Păun anunță trecerea în neființă a celei care a fost mamă, soție, bunică și pedagog de excepție al Colegiului „Zinca Golescu”: Mihaela Păun.
Distinsa doamnă a încetat din viață după o lungă suferință și luptă cu un diagnostic crunt și a lăsat un gol imens în sufletele tuturor celor care au cunoscut-o.
Cei care vor să îi aducă astăzi un ultim omagiu sunt așteptați la capela cimitirului Sfântu Gheorghe din Pitești. Înmormântarea va avea loc astăzi, la ora 13.00.
Colectivul ArgesPlus.ro transmite sincere condoleanțe familiei îndoliate!


