Trei stâlpi de lemn degradați s-au rupt și au căzut în comuna Merișani, în urmă cu puțin timp, punând în pericol siguranța cetățenilor. Pompierii au fost solicitați să intervină, pentru a-i îndepărta. Din fericire, nimeni nu a avut de suferit, iar stâlpii au fost îndepărtați fără probleme.


